Dovolená

Dovolená na statku

Ubytování na statku Ostružno je ideálním výchozím místem pro vaše toulky po Českém ráji, Prachovských skalách a celém kraji loupežníka Rumcajse. Vyberte si z našich tipů na výlety, které jsme pro Vás připravili.

Útulné prostředí statku nedaleko Českého ráje

Náš statek, který prošel pečlivou rekonstrukcí, Vás přivítá útulnou atmosférou, která je ideální pro rodiny i jednotlivce. Nabízíme ubytování s kapacitou 16 lůžek a jednou přistýlkou. Pro ty nejmenší z vaší rodiny jsou připravené dětské postýlky, a nabízíme také možnost stanování v naší rozlehlé zahradě nebo na dvorku, což dětem poskytne nezapomenutelný zážitek pod hvězdami.

Na našem dvorku, který se rozprostírá na ploše přibližně 2 000 metrů čtverečních, se můžete osvěžit v zastřešeném bazénu o rozměrech 3 x 6 metrů. Pro děti je připravena houpačka a nově také trampolína o průměru 244 cm, která zaručuje hodiny zábavy.

Pro milovníky sportu a aktivního odpočinku je naše rozlehlá zahrada s travnatým hřištěm, rozprostírající se na ploše přibližně 3 200 metrů čtverečních, ideálním místem pro míčové hry a rodinnou zábavu.

Jedním z nejoblíbenějších míst našich hostů je zastřešené venkovní posezení orientované na jih, které pojme až 20 osob. Toto místo je perfektní pro společné večery, grilování a relaxaci. Posezení je vybaveno ohništěm a grilem.