Svatba

SVATBA NA STATKU

Představujeme Vám náš rodinný statek, kde se snoubí romantika a klid. Toto místo, skryté v náručí přírody, poskytuje ideální prostředí pro Vaši svatbu. Je to místo, kde můžete vytvořit nezapomenutelné vzpomínky, zatímco si užíváte absolutní soukromí daleko od každodenního shonu.

Od čtvrtka až do pondělí může být celý náš statek pouze Váš. To vám dává jedinečnou příležitost oslavit Vaši svatbu v pohodě a bez spěchu přesně tak, jak jste si vždy představovali. Ať už toužíte po svatebním obřadu na čerstvém vzduchu nebo po tradiční hostině uvnitř, náš statek se dokáže přizpůsobit Vašim snům.

Náš statek nabízí nejen nádherné prostředí pro Váš velký den, ale také pohodlné ubytování pro Vaše hosty. S kapacitou 16 lůžek v 6 pokojích. zajišťujeme, že vaši blízcí budou mít vše co potřebují, aby si mohli užít vaši svatbu bez starostí.


V ceně pronájmu je zahrnuto vše, co potřebujete pro dokonalou svatbu: od party stanu až po elegantní svatební bránu, pohodlné sezení pro obřad i hostinu a dokonce i dětskou trampolínu a houpačku pro naše nejmenší hosty. A pro ty, kdo si chtějí vzít svého čtyřnohého přítele, máme otevřené dveře.

Věříme, že každá svatba by měla být odrazem osobních představ o dokonalém dni. Proto jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli se vším, co může váš den udělat ještě kouzelnějším. Od pořádání rautu až po koordinaci celého dne, naším cílem je ulehčit Vám plánování a zajistit, aby váš svatební den byl tak dokonalý, jak jen může být.

Pojďme společně vytvořit den, na který budete vzpomínat po celý život. Těšíme se na setkání s vámi a na příležitost podílet se na tvorbě Vaší svatby snů.