Svatební párty

 

Plánujete svatební obřad jen pro vaše nejbližší, ale následnou oslavu byste si chtěli skutečně užít se všemi příbuznými a kamarády? Nebo jste limitováni rozpočtem a nemůžete si dovolit hostinu v hotelu? Pak ji uspořádejte na našem statku. Bude stylová a originální. Organizace je na vás, vše bude tedy podle vašich představ.

K přípravě pohoštění můžete využít vybavenou kuchyň s jídelnou, nebo gril s venkovním krytým posezením. Navíc nebudete muset řešit ubytování. V případě nepříznivého počasí si zde můžete postavit párty stan.

Výhody svatební hostiny na statku Ostružno

  • nízké náklady na ubytování
  • soukromí
  • uzavřený pozemek
  • možnost grilování
  • rozlehlá zahrada (možnost postavit vlastní altán)
  • možnost stanování (v případě větší účasti svatebčanů)

Tip pro vás – svatební obřad

Statek v Ostružně má ideální dojezdovou vzdálenost z Jičína, kde máte hned několik variant svatebních obřadů – v obřadní síni valdštejnského zámku, v zámecké zahradě či ve Valdštejnské lodžii.
Nezapomenutelný svatební obřad nabízí také Prachovské skály, které se nacházejí jen 8 km odtud. Další možnosti poskytuje širší okolí – například zámek v Dětenicích, hrad Kost nebo Trosky. A pokud nechcete přejíždět, můžete být oddáni přímo na statku.

Prožijte svůj výjimečný den v pohádkovém kraji a oslavte ho na statku Ostružno.

DŮLEŽITÉ INFORMACE: Svatební akce umožňujeme mimo hlavní sezónu s počtem maximálně 30 – 40 osob.  V případě zájmu o termín v hlavní sezoně (červenec-srpen) je nutné rezervovat a hradit týdenní pobyt za standardní cenu. Dále je nutné dodržet lůžkovou kapacitu 16 osob, lze využít možnost stanování. Děkujeme za pochopení.