Reference

Statek Ostružno jsme navštívili v létě 2014 a už ho máme opět rezervovaný na prázdniny 2015. Moc se nám zde líbilo, veliká zahrada, bazén, pergola s grilováním. Dětem jsme pro zpestření postavili i stan. Výletů je zde nespočet, takže víme, kam se vracet.

paní Schulzová

Ideální místo pro týdenní pobyt rodin s dětmi. Velká oplocená zahrada byla k nezaplacení a stala se útočištěm všech našich neposedných ratolestí. Pro ochlazení během horkých letních dnů jsme využili nadzemní bazén. Podnikli jsme také mnoho výletů po okolí a zažili opravdu spoustu zábavy. S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, určitě doporučujeme :-).

Petra Horová s rodinou a přáteli

Loni v létě jsme s přáteli navštívili statek Ostružno a pobyli zde týden. Dostatek lůžek pro nás všechny, pokoje čisté a stylově zařízené. Naším nejoblíbenější místem se stal venkovní přístřešek s posezením a grilem, kde jsme trávili nejvíce času. Majitelé příjemní a ochotní. Prostě bez výhrad, byli jsme spokojeni.

Roman Janoušek s přáteli

4dennim pobytem na statku se naše svatba stala kratší dovolenou. Našli jsme krásně zrekonstruovanou roubenk, špejchary na pavlači čisté se svatební dekorací pro novomanžele. Je to unikátní. Neni jednoduché najít podobné místo uzpůsobené dnešním potřebám, ale s původní patinou. Zahrada s pergolou a společenskou místností a sklípkem jsme perfektně využili. Nic nám, pro oslavu, nechybělo. Prostě svatba snů! Okolí Českého ráje je užasné, i v blizké okolí. Procházka do lesa, kolem rybníka a hospůdky v kempu Sklář je moc příjemná. Sousedi milí a s panem majitelem jsme se domluvili na všem možném i nemožném :) Moc děkujeme :*

Pavla Najmanová 

Měli jsme zde svatbu. Fantastické místo, historické prostory pokojíku, krásné zrekonstruovaný velký sál, obrovská zahrada, velice vstřícné a pohodové jednaní majitelů. Strašně jsme si to užili, na výročí zase přijedeme :) VŘELE DOPORUČUJEME!

Michal Nový