Dopravní dostupnost

Naplánujte si nejvhodnější trasu na náš statek pomocí Google Maps. Stačí zadat vaši aktuální adresu nebo místo, odkud budete vyjíždět a po kliknutí na "Ok" se Vám zobrazí nejrychlejší cesta.

Zadat vaší aktuální adresu :


Příjezd od Hradce Králové

mapa Mapa zde

Jičín budete míjet po silnici č. 16/35 (E442). Do centra nesjíždějte, držte se na okruhu rychlostní silnice! Jeďte stále rovně - směr Poděbrady. Podjedete malý viadukt a silnice se začne stáčet mírně doleva. Sledujte ukazatele. Až uvidíte odbočku vpravo „VOKŠICE“ odbočte.
Pak pojedete stále rovně po hlavní silnici. V Ostružně dojedete až na křižovatku, která je téměř ve středu obce (naleznete zde obecní úřad). Zde odbočte doleva. Druhý objekt po pravé straně je cíl vaší cesty.


Příjezd od Poděbrad

mapa Mapa zde

Z Poděbrad se vydejte směr Jičín. Pojedete stále rovně po hlavní silnici. Při příjezdu k Jičínu budete po pravé straně míjet Čejkovice. Sledujte ukazatele. Až uvidíte odbočku vlevo „VOKŠICE“ odbočte. Pak pojedete stále rovně po hlavní silnici. V Ostružně dojedete až na křižovatku, která je téměř ve středu obce (naleznete zde obecní úřad). Zde odbočte doleva. Druhý objekt po pravé straně je cíl vaší cesty.


Příjezd od Turnova

mapa Mapa zde

Z Turnova se vydejte směr Jičín. Při příjezdu na první kruhový objezd v Jičíně odbočte vpravo – směr Praha. Jeďte stále rovně, až se napojíte na rychlostní silnici. Jeďte rovně a sledujte ukazatele. Zhruba po 4 km narazíte na odbočku vlevo „OSTRUŽNO2 km. V Ostružně dojedete až na křižovatku, která je téměř ve středu obce (naleznete zde obecní úřad). Zde odbočte doprava. Druhý objekt po pravé straně je cíl vaší cesty.


Příjezd od Mladé Boleslavi

mapa Mapa zde

Z Turnova se vydejte směr Jičín. Zhruba po 27 km, za vesnicí OHAŘICE, pečlivě sledujte ukazatele. Narazíte na odbočku vpravo „OSTRUŽNO2 km. V Ostružně dojedete až na křižovatku, která je téměř ve středu obce (naleznete zde obecní úřad). Zde odbočte doprava. Druhý objekt po pravé straně je cíl vaší cesty.