Prožijte den plný zábavy na koupališti Kníže

Původní přírodní koupaliště vzniklo již v polovině 30. let 20. století podle návrhu Ing. Arch. Čeňka Musila u stejnojmenného rybníku. Nyní je zde moderní aquacentrum s řadou vodních atrakcí a doplňkových služeb, které bylo po náročné rekonstrukci otevřeno v roce 2010.


Vaše cesta ze statku Ostružno

Autem: 7,9 km, 10 minut - přes silnici I. třídy 16

Na kole: 7 km, 30 minut - přes ulici Raisova

Pěšky: 6,3 km - po silnici 28016

3 venkovní bazény a mnoho atrakcí

Najdete tu plavecký bazén se 4 drahami o délce 25 metrů, rekreační bazén s masážními sedátky, tryskami a vodními gejzíry, dětský bazén a brouzdaliště. Nejen děti se mohou vyřádit na široké skluzavce, na skluzavce "family" a na 69 metrů dlouhém tobogánu.

Služby

Zdarma (oproti vratné záloze) si můžete zapůjčit lehátko, slunečník, úložnou schránku, míče pro volejbal, nohejbal a koule pro pétanque. Pokud budete mít hlad, je vám k dispozici restaurace a občerstvení.

Sportovní vyžití

Kromě plavání si můžete zasportovat na víceúčelovém hřišti, zahrát si pétanque, plážový volejbal, nebo se projet na lodičce.

Vybavení: sprchy, WC, restaurace, občerstvení, plavčík, parkoviště.

Do areálu je bezbariérový přístup.

Přírodní prostředí, několik bazénů a bohaté sportovní vyžití vám nabízí ideální možnost, jak strávit letní den během vašeho pobytu na našem Statku Ostružno.

Kontaktní údaje


 

<< Zpět na přehled tipů na výlet